Mutlu Düğün Fotoğrafları

Mutlu Düğün Fotoğrafları

gokhan-polat-221Ankara düğün fotoğrafçısı olduğumdan bu yana birbirinden mutlu çiftlerin, çok özel ve mutlu düğün fotoğraflarını objektife yansıttım. Ancak bu çiftimiz çekim anında mutluluğunu o objektifle o kadar çok paylaştı ki bence bu fotoğrafın adı mutluluk olması lazım.

Çekim anın da enerji vermek çok önemlidir. İşimizi severek yaptığımızdan dolayı  ankara düğün fotoğrafçısı olarak bize güvenebilirsiniz. İşte bu fotoğraf dünya tek! Beni tanıyanların ve arkadaşlarımın “hayal dünyan çok geniş” demelerin sebeplerinden biri de bu olsa gerek. Ankara düğün fotoğrafı çekimi anında tren gelecek, hızlı olun diyen sorumlulara gıcık olmuştum. O bir başka durum; ama istediğim ve hayal ettiğim pozu yakalamıştım! Tabi ki damadımız Onur Bey sayesinde olmasına rağmen gelinimizin katkılarını da unutmuyoruz. O kendisine gözlük çok yakıştı. Her ne kadar benim gözlüğüm ne de olsa… Gözlüğümü her kullanmam da bu poz aklıma geliyor desem yeridir. İşte o kadar etkileyici fotoğraf oldu düğün fotoğrafçısı ankara olarak ekibimiz, ankara düğün fotoğrafı albüm çekimini tamamladı ve albümüzü oluşturdu. O kadar çok güzel ve etkileyici albümdü ki çok çok başarı olduğu için ofisime örnek albüm koymuştum. Bu güzel düğün fotoğrafı çekimi için beni tercih ettikleri ve sayelerinde bu kadar güzel çekimlere imza atma şansı yakaladığım için Onur ve İlknur çiftimize teşekkür ederim.

Düğün Fotoğrafçısı

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak Zorunlu alanlar *

Bu HTML etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.