Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak çalışmaya başladığımdan bu yana yeni evlenecek olmanın heyecanı siz değerli çiftlerin sıkça sorduğu soruları , bu bölümde bir araya getirdik. Bu bölümde en sık sorulan sorular ile alakalı cevapları bulabilirsiniz.

×0 554 202 89 88 Cep Telefonumuz 24 Açıktır.
×0 850 840 93 60 Dilediğiniz an sabit telefonumuzdan arayabilirsiniz
×7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan başka sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Düğün fotoğrafı çekim rezervasyonlarımız bir günde sadece bir çift ile çalışmak üzere yapılmaktadır. Rezerve edilen bir günde Gökhan POLAT ikinci bir düğün çekimi yapmamaktadır. Unutmayınız ki düğünlerin büyik kısmı Cumartesi ve Pazar günü yapılmaktadır. Düğün tarihiniz kesinleştiği anda bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul’dan Gaziantep’e kadar Türkiye’nin bir çok ilinde çekimler gerçekleştirdik ve çekmeye devam ediyoruz.

Ayrıca, yurtdışında da çekim yapabiliriz.

Evet, düğün çekimine gün programının yapısına göre 3 – 4 kişilik bir ekip olarak gelmekteyiz. Çekimlerimizi, 1 fotoğrafçı, 1 yardımcı fotoğrafçı ve iki asistan ile gerçekleştirmekteyiz.
Evet, düğün çekimine gün programının yapısına göre 3- 4 kişilik bir ekip olarak gelmekteyiz. Çekimlerimizi, 1 fotoğrafçı, 1 yardımcı fotoğrafçı ve iki asistan ile gerçekleştirmekteyiz.

Bu sizin düğün fotoğraf beklentinize göre belirleyeceğiniz bir konudur. Düğün gününüzde kuafördeki hazırlıklarla beraber başlayıp akşama kadar devam eden bir hikaye kurgusu söz konusudur.

Düğün günü dışında bir günde yapılacak fotoğraf çekiminde düğün günü telaşından uzak sadece fotoğrafa ayrılan bir günde çekim yaptırabilirsiniz.

Evet, fotoğraf hizmetimizde olduğu gibi düğün gününüzün hikayesini & video ile de yapabiliriz.  Ayrıca Helikopterli havadan çekimlerimiz mevcuttur… ve   düğün mekanınızda nikahınız ve düğün etkinliğinizin videosunu çekecek ayrı bir ekibim  mevcuttur. Düğün hikayeli özel klip hazırlanmaktadır  . Ayrıca düğün mekanının anlaşmalı video kameramanı bulunmuyorsa, video çekimi kayıtı gerçekleştirebiliriz.

Paket anlaşmasına göre düzenleniyor Genelde düğün mekanlarının anlaşmalı fotoğrafçıları olduğundan kendilerinden izin alınmak suretiyle düğün mekanına ilk girişiniz, nikah masanız ve ilk dansınızın çekimini yapmaktayız.

Düğün mekanınızın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunmuyorsa, konukların ve konuklarla beraber gelin damadın fotoğraf çekimini yapıp hızlı baskı servisi ile sunum yapacak bir ekibimiz de mevcuttur.

Çekim hizmetimiz sabah saç, makyaj hazırlıkları ile başlayıp akşam düğün etkinliğiniz de dahil olmak üzere tüm günü kapsamaktadır.
Hayır, güne iki fotoğrafçı ile başladığımızdan bir fotoğrafçımız gelinin, diğer fotoğrafçımız damadın hazırlık aşamasının fotoğraflarını çekmektedir. Bu sayede eş zamanlı olarak farklı mekanlarda çekim yapılarak gün hikayesi kurgusu oluşturulmaktadır.
Yaptığımız çekim konsepti, detayları fazla olan, size özel bir çalışma olduğundan düğün gününüzün programını çıkartmak ve detayları netleştirmek adına bir araya gelmek faydalı olacaktır. Tokat dışında bulunan çiftlerimizle mail ve telefon yolu ile düğün günü programını yapmaktayız
Web sayfamızdaki iletişim formundan, web32.gokhan@gmail.com mail adresinden veya doğrudan 0554 202 89 88 numaralı telefon ile temasa geçebilirsiniz. Yazılı başvurularınızda, talep detaylarınız titizlikle incelenip size özel teklifimiz tarafınıza en geç 12 saat içinde sunulacaktır.
Bizi Seçenler Linkimizden çiftlerimiz ile ne kadar mutlu olduğumuzu göre bilirsiniz  Bu mutluluk güven kalite ve profesyonel oldumuzu anlatıyor 🙂
Eksiksiz bütün ham görüntülerinizi kargo yoluyla adresinizi ulaştırıyoruz albüm boyutuna göre fotoğraflarınızı seçiyorsunuz seçilen fotoğrafların numaranızı iletmeniz sonucu albüm taslağını mail adresinize gönderiyoruz onaylamanız sonucu albümümüz baskıya giriyor…