Soğuk havada düğün fotoğrafı çekimi

Soğuk havada düğün fotoğrafı çekimi

dugun-fotografcisi-ankara-soguk

ankara düğün fotoğrafçısı

Soğuk bir kış günü bir düğün fotoğrafı çekimi için hazırlıklar başladı. Ancak o kadar soğuktu ki ellerimizi bile hissetmiyorduk. Ankara’nın soğuğu meşhurdur bilirsiniz. Fakat bizi etkiler mi soğuk sanki! Yeni ve daha üstün bir makine veya daha kaliteli bir objektif alıyormuş gibi her Ankara düğün fotoğrafı çekimi sırasında yeni bir heyecan kaplıyor içimi… Bu heyecana daha fazla dayanamadık ve sırtımıza Canon’numuzu astık. Yeni bir heyecan ile koşa hoplaya çekimimiz başladı. Çiftimiz artık soğuk sıcak demedi, o kadar eğlenceli hale geldi ki artık çimlere yatıp bile fotoğraflarını almıştık. O gün ki fotoğraflar anlamı çok çok büyüktü. Çiftimiz her daim gülümsüyordu neşeli ve kibardılar bu çekimi hiç zaman unutmayacağım. Çok hoş bir albüm ile bu çekimimize de imzamızı atmış bulunduk.

Düğün fotoğrafçısı Ankara hizmetimizi yaparken de bir çok çiftten aynı samimiyeti ve kibarlığı bekliyoruz. Sizler ne kadar uyumlu olursanız ankara düğün fotoğrafçısı olarak çalışma hayatını sürdüren ben deniz, fotoğrafçınız Gökhan Polat da o kadar harikulade pozlar yakalayabilirim.

Ayazlı ve soğuk bir günde ankara düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih eden bir çift ile birlikte en mutlu günlerini objektiflere yansıttık. Düğün fotoğrafçısı Ankara, Gökhan Polat!

 

Düğün Fotoğrafçısı

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak Zorunlu alanlar *

Bu HTML etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.