Düğün Fotoğrafı Hazırlıkları

Düğün Fotoğrafı Hazırlıkları

Düğün Fotoğraf çekimi hazırlığı nasıl yapılmalı ?

 

Düğün heyecanını yaşayan çiftlerimiz. Aylar öncesinden hazırlara başlarlar o tatlı telaşları ile aksiliklerden uzak durarak ve steresin verdiği heyecanların malesef bazen aksiliklerimiz ,unutkanlıklarımız oluşmakta. öncelikle düğün fotoğrafçınız sizlere çok güzel yardımlar sunacaktır . bütün düğünlerde yaşanan artı ve eski durumları kayıt ettiği için .Bütün eksiklikleri artı olan proğramlardan sizlere bahsedecektir.

 

Düğün Çekimi Hazırlığı .

Eğer ki düğün öncesi çekim düşunuluyor   ki ve bu düşünce gayet doğru bir düşünce olduğunu üstüne basarak söylemek isterim ve açık hava ortamında çekim yaptırmak istiyorsanız ki mekana çok hassas olması gerekir, deniz ortamı , yeşillik tarihi ortam gibi güzel çiftlerimiz ile ortak karar nokta kasında birleşeceğiz. Sizlerden önce düğün çekim mekanlarını düğün çekimine bırakma dan bizler bizzat gidip keşif yapmaktayız bu keşifin sonucu daha da rahat çekimler yapıyoruz.

 

Fotoğraf Çekimine Nasıl Hazırlanmalıyız.

 

Öncelikle biz düğün fotoğrafçınız tarihi saati belirlediğimiz den sonra. İlk yapacağımız iş bizim ekipmanlarımız ile sağlam full bataryalı dolu dolu enerjimiz ile çekime hazır olmamız . Düğün çekim hazırları bizim için mekan seçimi yaptık dan sonra  . fotoğraf çekimi acele getirilmemeli ve sakin. dinlenilmiş vaziyetiyle sakin bir şekilde çekim günümüzü beklemektedir . düğün hazırlarımız kuaför makyajı provalı olmasına dikkat edilmelidir . Gelin çiçeğimiz , damat yaka çiçeğimiz . uyumlu olmasına, daha da farklı aksesuarlarımızı ayarlanmasına , düğün çekim yazıları ,balonları , gibi gibi güzel aksesuarımızı  çekim günümüze hazır olmasına dikkat etmelisiniz.

 

 

dugun-aksesuarı

 

Düğün Çekimlerimiz damadımızın motosiklet sevdalısı olması sonuçu 🙂 düğün çekiminde ATV motosiklet kulanıldı ve düğün konvoyunda yarışçı arkadaşları ile bol gürültülü konvoy yaptık…

 

 

dugun-hazırlıgı

 

Çiftimizde  çekimimizde aksesuar olarak .eski eski ,  bavul , teyp , kanepe . kulanıldı.  tokat zile ilçesin de bağlar kısmında yolların üstünü yeşil yeşil . yolları kapatan ağaçlar. ile uyumu ve çiftlerin yaka çiçeği ve gelin çiçeğinin uyumu da fark edeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

ankara düğün hazırlığı, tokat düğün fotoğrafcısı

 

 

düğün çekim hazırlığı

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak Zorunlu alanlar *

Bu HTML etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.