Altın Park da Çekilmiş En Güzel Düğün Fotoğrafları – Ankara Dış çekim . Altınpark

Altın Park da Çekilmiş En Güzel Düğün Fotoğrafları – Ankara Dış çekim . Altınpark

Yaz çoktan bitti, hava erken kararıyor, soğuklar yavaş yavaş yaklaşıyor. Sonbahar kendisini depresyon hırkası, polar battaniyelerin dolaptan çıkması, haşlanmış mısırların yerini kestanenin alması, etrafı kurumuş yaprakların sarmasıyla gösterdi bile. Sonbahara düğün çekimi bu çerçeveden bakarsak her şey hüzünlü. Ama öte yandan bu mevsim bir o kadar da güzel. Çünkü sararan yapraklar seyirlik ve sonbaharda düğün fotoğrafı manzaralar yaratıyor. Sonra hava tertemiz.. İçine çektikçe çekesi geliyor insanın bu temiz havayı. İşte bu güzel çiftimizle tam da böyle bir hava da mevsimde buluşup tanıştık. Sararan yapraklar mı gelin damada güzellik kattı yoksa gelin damat mı şu mevsime renk kattı demeliyim bilemedim. Ankara Altınpark’ da düğün çekimini tamamladık. Ve yine günün sonunda çiftin duyguları Ankara düğün fotoğrafçısı Gökhan Polat Harika zaman geçirdik Ankara da Harika düğün fotoğrafları elde ettik çok teşekkürler.. ben teşekkür ederim sizin gibi güzel çiftlerle çalışma şansı verdiğiniz için.

Altınpark Düğün çekimi için giriş ücreti var mı ? veya Altınpark giriş ücreti ne kadar ? diye soranlara giriş ücreti araç başı 5 tl dir .

 

Simdi Altınpark da çekilmiş Düğün Fotoğraflarını Yayınlıyorum

altınparkda çekilmiş düğün fotoğrafları

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak Zorunlu alanlar *

Bu HTML etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.